Monday, October 2, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Tërmet te Reali i Madridit/ Arrestohen 4 futbollistë, akuza të rënda

Reali i Madrid në shok! Katër futbollistë – një nga skuadra Castilla dhe tre nga skuadra e tretë – janë arrestuar për përhapjen e videove me natyrë seksuale.

El Confidencial raporton se hetimi nisi nga një akuzë e paraqitur në datën 6 shtator nga nëna e një vajze të mitur.Gruaja është shprehur se një nga të arrestuarit ka regjistruar një video porno me të bijën. Dhe më pas e ka shpërndarë te të tjerët.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss