Wednesday, May 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Tetovari pasi i goditi me veturë doli dhe i rrahu dy gra nga Shkupi

Më 10 maj 2022 në orën 14 e 50 në stacionin policer Qendër S.J (53) dhe S.K (51), që të dyja nga Shkupi, kanë deklaruar se në parkingun e kompleksit universitar Nënë Tereza në Shkup L.P (25) nga Xhepçishtja e Tetovës, pasi i kishte goditur me veturë Golf me tabela regjistrimi nga Tetova ka dalë prej veture dhe i ka sulmuar të dy shkupjanet. Policia po heton rastin dhe konstaton se është shkelur neni 12 i Ligjit për rend publik.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.