Sunday, December 4, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Topa gjigandë “pushtojnë” Londrën

Topa të mëdhenj argjendi dhe të bardha nga një ekspozitë festive shkaktuan kaos në Tottenham Court Road të Londrës pasi u rrëzuan nga era e fortë dhe përfunduan në rrugë. Pamjet tregojnë dekorimet e Krishtlindjeve që rrotullohen në rrugë për shkak të erërave, ndërsa makinat u përpoqën t’i shmangin ato.

Pamjet tregojnë gjithashtu harqe gjigante metalike duke u tundur nga era e fortë. Kjo ngjarje e pazakontë ndodhi në prag të ndezjes vjetore të dritave të Krishtlindjes në Oxford Street, që tërheq mijëra vizitorë. Zbukurimet u vunë nën kontroll shumë shpejtë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.