Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Tottenham dështon ta transferojë Rashfordin

Tottenham Hotspur nuk ka arritur ta transferojë Marcus Rashfordin nga Manchester United.

Lojtari dhe klubi e kanë hedhur poshtë ofertën e “Djajve të Kuqë”, pasi nuk janë të interesuara për një lëvizje të tillë.

Lojtari nuk e pati sezonin e tij më të mirë, fakt ky që ngriti zërat për një largim të mundshëm të tij nga “Old Trafford”.

Gjithsesi, siç raporton The Sun, lojtari është gati të luftojë për një vend startuesi dhe s’e ka ndërmend të largohet.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.