Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Trajneri i Sampdorias i shqetësuar për Winks: Prejse ka ardhur ka bërë vetëm një seancë stërvitore

Trajneri i Sampdorias është i shqetësuar me mesfushorin Harry Winks.

Lojtari duket se nuk po arrin të ambientohet, pasi prejse ka ardhur e ka bërë vetëm një seancë stërvitore.

Vetë Giampaolo thotë se nuk e di kur lojtari do të jetë gati për lojë.

“Që kur erdhi nga Spurs, ai kishte vetëm një seancë stërvitore me ne dhe asgjë tjetër. Shpresoj se ai do të jetë në gjendje të kthehet së shpejti”, tha fillimisht ai.

“Unë me të vërtetë nuk e di se kur Harry do të jetë i disponueshëm”, përfundoi Sampaoli.

Winks u transferua në formë huazimi nga Tottenhami, por deri më tani nuk ka treguar performancë të mirë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.