Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Tre intervenime të zjarrfikësve kumanovar gjatë 24 orëve të kaluara

Kumanovë, 6 gusht – Zjarrfikësit kumanovar kanë intervenuar në tre zjarre gjatë 24 orëve të kaluara, njoftoi sot Qendra rajonale për menaxhim me kriza.

Zjarrfikësit kumanovar kanë shuar edhe zjarrin që ka shpërthyer në një banesë në rrugën “Ivo Lola Ribar” afër tregut të gjelbër. Zjarri ka rënë në orën 16:40. Zjarrfikësit e kanë shuar deri në orën 17:30 me një automjet zjarrfikës dhe pesë zjarrfikës.

“Nga zjarri nuk ka të lënduar”, njofton QRMK- Kumanovë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.