Sunday, December 4, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Treni godet një grua në Maxhari

Sot në ora 09:19 treni me numër 601 ka goditur një grua në Maxhari.

Informatat e para janë se treni me numër 601 i cili ka lëvizur në relacionin Tabanoc – Shkup, në lagjen Maxhari ka goditur një person femër. Nga ana e komisionit të NP Hekurudhat dhe policia është bërë ekspertizë ndërsa gruaja e lënduar, nga ana e ndihmës së shpejtë është dërguar në klinikat e Shkupit./Zhurnal.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.