Wednesday, May 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Tri shenjat më të prekura nga hëna e plotë rozë e prillit

Nëse gjërat janë veçanërisht të vështira për t’u rregulluar kohët e fundit, akti balancues intensifikohet vetëm kur afrohet hëna e plotë e prillit 2022.

Duke arritur kulmin më 16 prill në shenjën diplomatike dhe të shoqërueshme të ajrit, Peshorja , hëna e plotë rozë – e cila mori emrin e saj nga koha e vitit kur bimët shumëvjeçare të Amerikës së Veriut u quajtën lule myshk rozë – po ndriçon dinamikën e fuqisë në marrëdhënie dhe ato pabarazitë që mund të shmangni.

Për ata që janë më të prekur nga hëna e plotë rozë e prillit 2022, kjo do të thotë të filloni biseda me marrëdhëniet tuaja më të ngushta dhe të përballeni me padrejtësitë që mund të kenë ndikim negativ në to.

“Kjo hënë e plotë vjen me intensitetin e saj, me Plutonin që bën një aspekt katror me diellin dhe hënën. Kjo mund të dalë në krye dhe të na ndihmojë të lehtësojmë disa presione duke folur, duke thënë të vërtetën tonë dhe duke qenë të pambrojtur me miqtë tanë, partnerët ose njerëzit e rëndësishëm në jetën tonë, duke rivendosur dhe ribalancuar çdo luftë për pushtet”, thotë Noush për Bustle.

Nëse intensiteti i kësaj hëne po ju streson, mos u lodhni. Këto ndërrime kanë për qëllim të rivendosin ekuilibrin në jetën tuaj.

Vazhdoni të lexoni për të zbuluar shenjat e zodiakut më të prekura nga hëna e plotë rozë e prillit 2022:

Gaforrja

Peshorja

Bricjapi

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.