Wednesday, June 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Trixa publikon këngën “Vonë” dhe sërish ka diçka për Donaldin

Vetëm pak ditë më parë, Beatrix Ramosaj, ka paralajmëruar një befasi për fansat e saj në ditëlindjen e 28-të.

E me këtë rast ajo ka ardhur me një projekt muzikor, i treti pas daljes nga “BBV”.

“Vonë” titullohet kënga e saj e cila është publikuar fiks pas mesnate.

Në këtë këngë Beatrix prapë ka ca “kunxha” për Donaldin me të cilin krijoi lidhje gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e “Big Brother Albania VIP”

“Thuj menemadhe , Se kur e pate , nuk dite se majte , von o per falje”, është një rresht i kësaj kënge e ku duket se Trixa ka ca “kunxha” për Donaldin.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.