Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

U godit nga ushtria ukrainase, SHBA: Ekuipazhi i “Moskës” ende duke luftuar me zjarrin

Anija ruse “Moskva” vijon të jetë e përfshirë nga flakët. Lajmin e bën të ditur CNN, duke cituar burme nga mbrojtja amerikane.

Duke cituar burimet, CNN raporton se anija po lëviz “në drejtim të lindjes dhe do të niset për në portin e Sevastopolit”.

Ndërkohë, anijet e tjera ruse që ndodheshin pranë kryqëzorit në Detin e Zi janë zhvendosur në jug.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.