Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

U kap në Holandë me 5 kg kokainë në kroskotin e makinës, shqiptari justifikohet

Një 30-vjeçar rrezikon të dënohet me 3 vjet burg pasi u kap në mars të këtij viti me 5 kilogramë kokainë në makinë në afërsi të Deventerit në Holandë.

I riu po drejtonte një Opel Insignia ku u ndalua nga policia dhe iu gjet 5 kg kokainë e fshehur nën kroskot.

Prokuroria holandeze dyshon se shqiptari është pjesë e rrjetit ndërkombëtar të trafikut të drogës.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.