Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Ukrainasi kapet duke punuar pa leje pune në Tetovë

Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë njofton se bashkë me Inspektoratin e Tregut kanë kryer kontrolle në një objekt hoteliere në Zherovjanë të Tetovës.

Gjatë kontrollit është konstatuar se F.J.(29) nga Ukraina nuk ka pasur leje pune dhe është ndaluar në SPB Tetovë për procedurë të mëtutjeshme.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.