Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Vajza 18 vjeçare rrëmbehet në Gostivar, policia e gjen në Shkup

44 vjeçari B.T. nga Gostivari, dje në ora 16:00 në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 13:30 në rrugën “Beliçica” në Gostivar, dy burra dhe një grua kanë futur me forcë vajzën e tij 18-vjeçare në automjet dhe janë larguar me shpejtësi.

Janë marë masa dhe është konstatuar se mvajza e B.T. ka qenë me një person në Shkup. Rasti është zbardhur dhe dokumentuar.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.