Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Vajza në Gjakovë e rrah nënën e saj 78-vjeçare, e bën për spital

Dje në mesditë, në fshatin Korenicë të komunës së Gjakovës, ka ndodhur një rast i dhunës në familje, ku një 78-vjeçare ka pësuar lëndime trupore për shkak të dhunës së ushtruar nga e bija e saj.

Burimet e Gazetës bëjnë të ditur se vajza 50-vjeçare e ka rrokullis nënën e saj dhe më pas e ka rrëzuar në tokë.Sipas të njëjtave burime, viktima 78-vjeçare ka pranuar tretman mjekësor, pasi që ka pësuar lëndime në njërin nga supet. Ajo është kthyer në shtëpi pasi i është dhënë ndihma e parë dhe i është bërë fotografimi i supit.

Siç mëson Sinjali e dyshuara është arrestuar dhe me urdhër te prokurorit është ndaluar për 48 orë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.