Tuesday, January 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Vdes burri 60 vjeçar në kufirin Serbi-Maqedoni

Shkup, 24 janar – Në vendkalimin kufitar mes Serbisë dhe Maqedonisë, derisa po hynte në Maqedoni, ka ndëruar jetë 60 vjeçari nga Maqedonia e Veriut. Ai në momentin kur afrohet te kabina për verifikim të identitetit dhe kontroll të pasaportës, bie për tokë, informon Zhurnal.

Mjeku gjyqësor ka konfirmuar se burri ka ndëruar jetë nga ataku në zemër dhe se bëhet fjalë për vdekje natyrale./Zhurnal.mk

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss