Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Vdes mjekja e Qendrës Kryesore Familjare në Prishtinë

Dr. Azijada Jamini e specializuar në fushën e mjekësisë së përgjithshme. Në vitin 1985 ka përfunduar studimet për mjekësi të përgjithshme, në Fakultetin e mjekësisë, në Tuzla të Bosnjës dhe Hercegovinës. Dr. Jamini ka punuar në Qendrën Kryesore të mjekësisë familjare në Prishtinë, si mjeke e përgjithshme.

Oda e Mjekëve të Kosovës i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij”, thuhet në njoftimin e OMK-së.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.