Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Vdes një person në Koretin të Kamenicës, bie nga ura

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person duke kaluar mbi një urë për këmbësor, ka rënë nga ura në lumë dhe si pasojë ka vdekur.

Rasti ka ndodhur në fshatin Koretin të Kamenicës, të enjten në orën 17:00.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar duke kaluar mbi një urë për këmbësor, ka rënë nga ura në lumë dhe si pasojë ka vdekur”, thuhet në raportin policor.

Mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit, viktima është dërguar në IML për obduksion

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.