Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Vdes një pjesëtar i Policisë së Kosovës

Pjesëtar i Policisë së Kosovës, Mithat Hysiqi ka vdekur sot.

Ai për shumë vite kontribuoi në institucionin e sigurisë, Stacioni i Policisë në Shtime.

Lajmin e ka bërë të ditur familja të cilët kanë njoftuar se varrimi i të ndjerit do të bëhet sot.

“Me dhimbje dhe pikëllim të thellë njoftojmë miqtë dhe farefisin se ndërroi jetë Mithat (Yzeir) Hysiqi (05.04.1961 – 14.04.2022). Varrimi i të ndjerit bëhet sot më datë: 14.04.2022 (e Enjte) në orën 18:00 në varrezat e qytetit te Shtimes. E pamja është 5 dite tek shtëpia e të ndjerit në Shtime”, thuhet në njoftim.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.