Thursday, February 9, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

“Vëllazëri shqiptare” – Rama publikon foton nga takimi

Tiranë, 10 Janar – Siç duket darka e shtruar nga kryeministri shqiptar, Edi Rama është drejt fundit.

Rama ka publikuar fotografinë e përbashkët duke ngritur dolli me krerët e partive shqiptare.

“Vëllazëri shqiptare. Gëzuar, qoftë një vit i mbarë për të gjithë shqiptarët kudo që janë”, ka shkruar Edi Ram mbi fotografinë e publikuar.

Në takim, përveç Ramës, të pranishëm janë edhe Ali Ahmeti, Arben Taravari, Afrim Gashi dhe Menduh Thaçi.

https://www.facebook.com/ediramaal/posts/721637905998540

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss