Sunday, December 4, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

“Vëmendje” jo vetëm këngë, Fifi paralajmëron projektin e dytë nga ky album

Pak ditë më parë Fifi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Vëmendje”, mban titullin kënga e cila është finalizuar me klip.

Në këtë projekt, Fifi ka përmendur edhe episodin e alivanosjes në “BBV”.

Këngëtarja e njohur këtë herë zbuloi se është një album dhe se së shpejti do të publikojë këngën e dytë.

Në një postim të ri të shpërndarë në Instagram, Fifi thekson se “Dehur” mban titullin kënga e radhës nga albumi “Vëmendje”.

“Dehur – kënga e dytë e albumit ‘Vëmendje’ vjen për dy ditë”, shtoi më tej ajo.

https://www.instagram.com/reel/CkqzaKDAHJW/?utm_source=ig_embed&ig_rid=82504a69-ef0e-4852-bbe5-3e179dd1ec55

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.