Wednesday, October 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Emmy Awards 2022”

E mbajtur të hënën, më 12 shtator, “Emmy Awards 2022” nderoi shfaqjet dhe performancat më të mira televizive të vitit – dhe yjet më të famshëm të Hollywoodit u shfaqën në tapetin e kuq me disa stile vërtet të shkëlqyera.

Yjet e “Euphoria” Zendaya dhe Sydney Sweeney të dyja shkuan për shkëlqimin e vjetër në Valentino dhe Oscar de la Renta, respektivisht, ndërsa Quinta Brunson dhe Lily James dukeshin si perëndesha me fustanet e tyre prej bronzi.

Ndërsa Lizzo zgjodhi të lejonte që shpërthimi i ngjyrës së kuqe të fustanit të saj Giambattista Valli të bënte një ndikim.

Më poshtë, veshjet më të bukura të këtij tapeti të kuq:

Zendaya

Lizzo

Amanda Seyfried

Sandra Oh

Sydney Sweeney

Quinta Brunson

HoYeon Jung

Reese Witherspoon

Julia Garner

Christina Ricci

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.