Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Vet aksident me motoçikletë në Shkup, vdes 28 vjeçari

Shkup, 12 maj – Mbrëmë rreth orës 23:50 në SPB Shkup është denoncuar se në rrugën “Elisie Popovski – Marko” në Kapishtec, një motoçikletë me targa të Shkupit, i drejtuar nga L.A (28) , ka humbur kontrollin dhe ka goditur një gardh mbrojtës, informon Zhurnal.

Pas aksidentit, L.A është dërguar në kompleksin Nënë Tereza, ku mjekët i kanë konstatuar lëndime të rënda trupore dhe shumë shpejtë ai ka vdekur. Me lëndime trupore gjithashtu ka përfunduar edhe bashkëudhëtarja e tij G.S (27) nga Shkupi./Zhurnal.mk

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.