Monday, February 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Veteran i UÇK-së 48-vjeçari që u vra në Kaçanik

Policia e Kosovës ka njoftuar për një vrasje mbrëmë në Kaçanik. Një 48-vjeçar me inicialet N.C. u vra me breshëri plumbash nga persona të panjohur, në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër.

Sipas Policisë, viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjetin e tij.

Nusert Cena është persona që u vra nga persona të panjohur, shkruan Insajderi.

Cena ishte edhe veteran i UÇK-së nga Kaçaniku.

Në njoftimin e Policisë thuhet se persona të panjohur nga afërsia kanë shtënë breshëri plumbash mbi automjetin dhe shoferin e më pas janë larguar nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss