Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Vetura godet një këmbësor në Pejë, i njëjti dërgohet në QKUK

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën “Zahir Pajaziti” në Pejë, ndërmjet një automjeti civil dhe një këmbësori.

Dyshohet se deri te aksidenti ka ardhur pasi që drejtuesi i automjetit–i dyshuari mashkull kosovar duke mos përshtatur shpejtësinë me gjendjen e rrugës dhe kushteve në trafik godet këmbësorin mashkull kosovar të cilit i shkakton lëndime trupore.

Viktima pas tretmanit mjekësor në Pejë është transferuar për tretman të mëtutjeshëm në QKUK-së në Prishtinë.

Me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.