Tuesday, November 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Vetura Golf godet për vdekje 72 vjeçarin

Dje rreth orës 17:00 në një aksident fatal në komunikacion, është goditur për vdekje një banor 72 vjeçar i fshatit Konjarevë e re. Atë e ka goditur një veturë “Golf” me targa bullgare, dhe i drejtuar nga një shtetas bullgar, informon Zhurnal.

Fatkeqësia ka ndodhur në rrugën magjistrale Strumicë-NovoSellë, në kufirin maqedono-bullgar.

Sipas informatave të SPB Strumicë, i moshuari ka ndëruar jetë në vendngjarje.

Përshkak të këtij aksidenti, rruga ka qenë e mbyllur për tre orë./Zhurnal.mk

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.