Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

VIDEO / Sulmuesit e Ziadin Selës duke konsumuar heroinë në burg

Shkup, 16 qershor – Goran Angellov dhe Igor Jug, të dënuar me burg për sulmin në Kuvend, respektivisht për sulmin brutal ndaj deputetit Ziadin Sela, janë filmuar duke konsumuar heroinë në burg dhe videoja e tyre është publikuar në rrjetet sociale, transmeton Zhurnal.

Përmes profilit TitoMKD, të dy shihen duke përgatitur dhe konsumuar heroinë në një folje.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.