Thursday, September 21, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Vidhet arka me para në xhaminë e Maliqit, në kërkim autori

Vidhet një shume parash në arkën e xhamisë na Maliq.

Ngjarja ndodhi dje në fshatin Podgorie, Maliq. Policia raporton se është konstatuar e hapur arka e xhamisë së fshatit, ku është marrë një sasi e vogël parash.

Nga ana e Policisë po punohet për identifikimin, kapjen e autorit/ve, si dhe për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë, për veprime të mëtejshme.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss