Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Vidhet gaz lotsjellës dhe shok-bomba në magazinën e policisë në Ohër

Ohër, 16 Prill – Gaz lotsjellës, shok bomba dhe sende të tjera janë vjedhur nga një magazinë e policisë në Ohër.

Lajmin e ka konfirmuar sot në mëngjes zëdhënësi i SPB-së së Ohrit, Stefan Dimoski, sipas të cilit, bëhet fjalë për depo ndihmëse për pajisje shpenzuese që gjendet në Kazermën e vjetër, shkruan Zhurnal.mk

Në SPB të Ohrit dje në ora 12:30 është raportuar vjedhje e rëndë nga magazina ndihmëse e pajisjeve të shpenzuara të SPB-së Ohër që ndodhet në Kazermën e Vjetër, gjatë së cilës janë vjedhur gaz lotsjellës, shok bomba dhe sende të tjera të destinuara për deponim, tha Dimoski.

Është njoftuar Prokuroria Publike dhe Departamenti i Kontrollit të Brendshëm dhe po merren masa për zbardhjen e rastit.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.