Friday, February 23, 2024
spot_img

Latest Posts

VV-ja publikon 12 të arriturat e saj vetëm gjatë janarit, e quan muaj të jashtëzakonshëm

E ka nisur lëvdatën për Qeverinë me liberalizimin e vizave.

“Janari – një muaj i jashtëzakonshëm me shumë punë dhe arritje të rëndësishme për Republikën tonë!”, thuhet në shkrimin që ka publikuar në Facebook.

“Përparim në politikë të jashtme, konsolidim përbrenda, siguri dhe mirëqenie për të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës”, thotë tutje.

https://www.facebook.com/vetevendosje/posts/785124523653800?ref=embed_post

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss