Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Zbulohet parcela e kanabisit në Greqi, arrestohen 2 shqiptarë dhe një serb

Dy emigrantë shqiptarë dhe një serb kanë rënë në prangat e policisë greke, pasi janë kapur duke kultivuara bimë narkotike kanabis në një zonë periferike në Fokidha të Greqisë.

Mediet greke raportojnë se tre emigrantët janë anëtarë të një grupi kriminal aktiv në kultivimin e bimëve narkotike, përpunimin dhe trafikimin e kanabisit.

Sipas policisë të arrestuarit kishin mbjellë 750 fidanë kanabis, ndërsa kishin përshtatur vendin e rrethuar me gardh me pompë vaditëse për drogën.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.