Sunday, October 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Zelensky viziton ushtarët e plagosur gjatë vizitës në SHBA

Pas zbarkimit në SHBA, angazhimi i parë i presidentit ukrainas përfshinte takimin me ushtarë të plagosur ukrainas në Spitalin Universitar Staten Island.

Presidenti shtrëngoi duart, shpërndau çmime dhe pozoi për fotografi në objektin ku po trajtohen ushtarët për plagët e tyre.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss