Sunday, January 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Zihet në flagrancë duke vjedhur një veturë, arrestohet prizrenasi

Është arrestuar një person në Prizren pasi që është zënë në flagrancë duke vjedhur një veturë, raporton Policia e Kosovës.

Sipas Policisë, gjatë kontrollit tek i dyshuari janë gjetur dhe konfiskuar një kaçavide një set çelësa si dhe një pajisje elektronike për de aktivizimin e alarmit GPS-it të automjeteve.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje

“Prizren 28.11.2022-02:08. Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar është zënë në flagrancë duke vjedhur një veturë. I njëjti është arrestuar dhe gjatë kontrollit janë gjetur dhe konfiskuar një kaçavide një set çelësa si dhe një pajisje elektronike për de aktivizimin e alarmit të GPS-it të automjeteve. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raporton e PK.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss