Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Zjarr në Dhërmi, tymi përhapet në të gjithë plazhin

Një zjarr ka rënë këtë pasdite në Dhërmi, ndërsa tymi është përhapur në të gjithë zonën e plazhit

Pushuesit kanë dërguar pamjet në redaksinë e Top Channel.

Raportohet gjithashtu se tymi është përhapur në të gjithë hotelet e zonës dhe me vështirësi duket plazhi. Edhe pse kjo situatë vijon prej disa minutash, ende autoritetet nuk kanë marrë masa për të shuar zjarrin që po dëmton pushimet e mijëra turistëve të huaja dhe vendas në zonën e Dhërmiut.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.