Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Zjarr në ndërtesën e Minisitrisë së Kulturës

Shkup, 16 Shtator – Siç mëson tv Klan M para pak çastesh ka shpërthyer zjarr në Ministrinë e Kulturës, ekipet e zjarrfikësve janë në terren dhe e kanë lokalizuar zjarrin.

Sipas informatave të para zjarri ka filluar në një prej zyreve të Ministrisë në fjalë ndërsa ende nuk dihen shkaqet që kanë sjellur deri te shpërthimi i zjarrit.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.